7 наурыз күні сағат 12:00-де Жезқазған технология және сервис колледжінің 1-2 курс студенттері шақырылған қонақтармен бірге Халықаралық әйелдер күніне орай тамаша құттықтау концертін өткізді. Мерекелік іс-шара қуанышқа, шаттыққа және талантқа толы болды.

Қонақтар концерттің басталуын қошеметпен қарсы алды, содан кейін өздері мерекелік бағдарламаға белсенді түрде қосылып, билеп, ән шырқады. Оқытушылар мен өндірістік оқыту шеберлерін құттықтауға келген колледж түлектерінің келуі ерекше әсерлі сәт болды. Бұл оларға кәсіби өсуге көмектескендерге алғыс пен құрмет көрсетудің символдық қимылы болды.

Колледж директоры шетте қалмады және әйелдердің білім мен өндірістегі маңыздылығын атап өтіп, құттықтау сөз сөйледі. Ол сондай-ақ колледжде жұмыс істейтін көп балалы аналарды мақтау қағазымен марапаттады. Бұл марапат олардың білім беруді дамытуға және студенттерді қолдауға қосқан баға жетпес үлесін мойындау болды.

Концертті ПМТ-23-1 тобы өз мойнына алды, ал ұлдар өздерінің кәсіби шеберліктерін және іс-шараға креативті көзқарастарын көрсетті. Олардың күш-жігері бағаланып, барлық қатысушыларға жарқын және есте қаларлық шоу сыйлады.

Мұндай мерекелік іс-шаралар колледжде жылулық, достық және мереке атмосферасын қалыптастырады, студенттер, оқытушылар мен түлектер арасындағы қарым-қатынасты нығайтуға ықпал етеді. Концертке қатысушыларды көктем мерекесімен және әйелдерді Халықаралық әйелдер күнімен құттықтаймыз!