Жезқазған технология және сервис колледжінде 14 наурызда Наурыз мейрамының алғашқы мерекелерінің бірі – “Көрісу күні” ұлттық мерекесі салтанатты түрде атап өтілді. Іс-шараны Арнайы пәндер оқытушысы Жанбота Серікқызы және оның ПМ-22-1 тобы ұйымдастырды.

Колледжге кіре берісте қонақтар киіз үй элементтері мен ұлттық дәстүрлі заттарымен кездесті: киім, құрал-саймандар және тағы басқалар. Студенттер ыстық бауырсақтарды таратып, бір-біріне жаңа келер жылға тілектер айтты.

Мерекелік іс-шара колледж басшылығы сөз сөйлеген салтанатты бөлімнен басталды. Олар барлық қатысушыларды құттықтап, бейбітшілік, жақсылық пен өркендеу тіледі.

Наурыз мейрамын тойлаудың бірінші күні колледж студенттері мен оқытушылары ұлттық сенім мен әдет-ғұрыпқа ие болып, отансүйгіштік пен бірлік сезіміне баулиды. Мереке барлық қатысушылардың ұмытылмас тілектерін қалдырып, жылы және достық атмосферада өтті.