Ұлытау облысының білім басқармасының жоспары бойынша 2024 жылдың 15 наурызында “Аспазшы” біліктілігі бойынша “Тамақтандыруды ұйымдастыру” мамандығының “Сәтбаев индустриалды колледжінде” өндірістік оқыту бойынша ашық сабақ өтті, Біздің өндірістік оқыту шеберлері Фазылова Мереке және Махаева Қарлығаш шақырылған қонақтар болды және қуана қатысты. Сабақтың тақырыбы “WorldSkills чемпионатының стандарттарын қолдана отырып, балықты Механикалық және жылулық өңдеу” болды.

Біздің ӨО шеберлері үшін басты мақсат кәсіби аспаздық саласында тәжірибе және практикалық дағдылармен алмасу болды.

Сабақты “Аспаз ісі” құзыреттілігі бойынша WorldSkills “Ulytau” өңірлік чемпионатының бас сарапшысы және өндірістік оқыту шебері Шубаева Жадыра Бауыржанқызы жүргізді. Ол кәсіби білім деңгейін қамтамасыз ете отырып, сабақты дайындауға және өткізуге жауапкершілікпен қарады.

Ашық сабақ жоғары кәсіби деңгейде өтті, Студенттер шеберлердің дағдыларын көрсетуді қызығушылықпен бақылап, сабаққа белсенді қатысты. Қонақтар мен студенттер арасында білім мен тәжірибе алмасуға ықпал ететін сындарлы диалог құрылды.

Мұндай іс-шаралар студенттердің кәсіби деңгейін арттыруға ғана емес, сонымен қатар көкжиектерді кеңейтуге және өндірістік оқыту шеберлерінің тәжірибесін байытуға ықпал етеді. Мұндай сабақтар дәстүрге айналады және студенттердің білім беру процесі мен кәсіби дамуын байыту үшін үнемі өткізіліп тұрады деп үміттенеміз.