Колледжде 6 сәуірде керемет сенбілік өтті, ол оқу орнының әкімшілігін, өндірістік оқыту шеберлерін, оқытушылар мен студенттерді қанатының астына жинады. Бұл іс-шара аумақты қоқыстардан тазартуға және қоғамдық кеңістікті жақсартуға арналған жалпы қалалық іс-шара ретінде жоспарланған болатын.

Сенбілікке қатысушылардың көпшілігі Рамазан айын құрметтеп, ораза ұстағанына қарамастан, олар аумақты тазалауға және абаттандыруға белсенді қатысты. Барлығы мұқият және ынта-жігермен жұмыс істеді, таза және жақсы күтімді қоршаған кеңістікті құруға үлес қосты.

Сенбіліктің ең қызықты сәттерінің бірі П-23-1 тобының студенттері колледжде кірпі тапқан кезде болды. Студенттер кішкентай жануарға қамқорлық жасап, онымен сумен және тамақпен бөлісті. Студенттердің бірі тіпті кірпіні жайлылық пен қамқорлықпен қамтамасыз ету үшін үйіне апаруды шешті. Енді бұл кірпінің өз үйі және қамқор иесі бар, ол табиғатқа қамқорлық жасауды ғана емес, сонымен бірге біздің планетамыздың кішкентай тұрғындарына жауапкершілік пен көңіл бөлуді білдіреді.

Колледждегі сенбілік тек бірлесіп жұмыс істеу және қоршаған ортаны жақсарту мүмкіндігі ғана емес, сонымен бірге оның барлық тұрғындары үшін таза және жайлы кеңістікті қалыптастыруға қарым-қатынас, өзара әрекеттесу және белсенді қатысу үшін тамаша себеп болды.